Tak a je to konečne potvrdené! Po odštartovaní piatej série speváckej šou Superstar sa pošuškávalo o tajnom romániku medzi porotkyňou Katarínou Knechtovou a finalistom Petrom Borkovcom. Obaja však túto možnosť urputne popierali, avšak po dlhom čase vyšla pravda na povrch.

Už to nevydržal. Mladý Petr sa rozhodol prehovoriť o milostnej aférke so slovenskou speváčkou. Ako sme vás pravidelne informovali, ich sociálne siete zaplavovali množstvá zašifrovaných odkazov plných milých nežnôstok. Tomu je však nadobro koniec. Alebo nie?

Na otázku o vzťahu s Knechtovou odpovedal Borkovec skutočne nečakane: „Teraz už nijako.“ Nielenže tým potvrdil predchádzajúce konšpirácie o ich pomere, ale ho jednou ranou aj radikálne ukončil. „Chodili sme spolu 5 mesiacov. Pred pár dňami sme sa rozišli,“ neprestával šokovať.

Napriek tomu, že ich päťmesačnému partnerstu odzvonilo, sa zdá, že bývalý finalista nesmúti do vankúša. „Nie som naivný, bolo mi jasné, že to nebude na celý život,“ predniesol s nadhľadom, pričom dodal, že ich vzťah bol vždy tak trošku turbulentný, čím sa netajila ani samotná Knechtová. Dajú sa teda znova dokopy? Nechajme sa prekvapiť!

superstar

Foto: Instagram l  Zdroj: Extra.cz