Začiatkom novembra ostala verejnosť poriadne šokovaná, keď na povrch vyplávala informácia o sobáši jedného z najväčších slovenských fešákov. Z Tomáša Maštalíra sa stal totiž koncom uplynulého leta ženáč, ktorý sa vraj už v týchto dňoch vytešuje na príchod svojho prvého dieťatka.

Len pár mesiacov randenia stačilo hercovi Tomášovi Maštalírovi, hviezde seriálov Ordinácia v ružovej záhrade, Za sklom či Semafor, na to, aby bol presvedčený, že priateľka Kristína je ženou jeho života. Koncom leta 2018 sa tak dvojica vzala a dnes si už naplno užíva manželstvo.

Tomáš v seriáli Za sklom

Ako sa hovorí, do roka a do dňa, pričom to vyzerá tak, že ide aj o prípad známeho fešáka a jeho pani manželky. Podľa najnovších informácií portálu Pluska.sk by sa totiž novomanželia mali pripravovať na príchod svojho prvého bábätka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Manželka herca Tomáša Maštalíra Kristína je tehotná. Dvojici sa už čoskoro narodí ich prvé dieťatko. Obaja sú veľmi šťastní a veľmi sa tešia,“ uviedol zdroj z okolia dvojice, na základe čoho by sa dalo vydedukovať, že sa Tomáš zaradí k ďalším budúcim celebritným oteckom, ako je Rytmus, Kali či najnovšie údajne aj Braňo Deák. Maštalírovcom tak posielame srdečné gratulácie!

Tomas Mastalir

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvjoj