Wou, a je to konečne vonku! Známa kráska nášho malebného slovenského šoubiznisu konečne vyšla s pravdou von. Po tom, čo sa začiatkom septembra rozišla s úspešným svetovým hokejistom, sa najnovšie ukázala po boku nového muža.

Lucia Slaninková a Tomáš Tatar tvorili jeden z najkrajších prominentných párov. Ich hokejovej rozprávke plnej luxusných dovoleniek a romantiky však pred niekoľkými týždňami nadobro odvonilo, pričom len krátko po prepuknutí rozchodu čakal ich fanúšikov poriadny šok.

Slaninková a Tatar ohlásili rozchod

Svetový hokejista sa totiž na sociálnej sieti pochválil novou priateľkou Veronikou, ktorá svojím vzhľadom pripomína jeho bývalú lásku z Považskej Bystrice. Neprešla ale dlhá doba a nový románik čakal i bývalú účastníčku súťaže Miss Luciu.

Tomáš Tatar s partnerkou Veronikou

Slaninková sa totiž na sociálnej sieti pochválila zábermi s neznámym mužom, avšak má to malý háčik. Identita jej druhej polovičky zostáva nateraz utajená, keďže si známa modelka dáva záležať na tom, aby mu nebolo na fotografiách vidieť do tváre. Napriek tomu musíme uznať, že na záberoch vyzerajú obaja spokojne a šťastne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Lucia Slaninková, Tomáš Tatar, Depositphotos.com