Už aj ona!? Nový Čas aktuálne šokuje informáciou o tom, že je vysoko pravdepodobné, že slovenská herečka Natalia Germani nosí pod srdcom svoje prvé bábätko. Jeho otcom by mal byť kráskin priateľ, avšak meno vyvoleného vás poriadne prekvapí!

Natália Germani, známa napríklad zo seriálov Panelák, Divoké kone, Hotel či naposledy Oteckovia, si svoje súkromie prísne stráži. Aj preto verejnosť doposiaľ o jej vzťahu s úspešným slovenským hudobníkov vôbec netušila.

Natalia Germani

Nový Čas však obľúbenú herečku pristihol vo vrúcnom objatí s našim najpopulárnejším bubeníkom Martinom Valihorom, o ktorom je známe, že kedysi tvoril pár s Alexandrou Orviskou – s jojkárskou moderátorkou má dokonca dcéru Viktóriu. Čo je ale ešte prekvapivejšie, je miesto, kde objektívy fotografov dvojicu zachytili.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Valihora
Martin Valihora (napravo) počas natáčania Oteckov

Natália a Martin sa totiž spoločne nachádzali v rovnakom súkromnom pôrodníckom sanatóriu, kde trávi posledné dni aj čerstvá mamička Jasmina Alagič, pričom podľa záberov je očividné, že obaja sršia veľkým šťastím. Informáciu o tehotenstve 26-ročnej krásky ale zatiaľ nepotvrdil ani jeden z umelcov. Až čas teda ukáže, či v brušku plavovlásky naozaj rastie nový život.

Zábery Natálie a Martina spred satatória si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/zoomcastingtalents