Kým sa modelka Kristi Dali pretŕča pred kamerami televízie Markíza, na sociálnych sieťach sa rozmohol hotový ošiaľ okolo jej partnera. Muž žijúci vo Švajčiarsku takmer denne zásobuje verejnosť zarážajúcimi informáciami o 32-ročnej farmárke, avšak najnovšie sa začali ozývať hlasy tvrdiace, že obaja majú na rováši nie príliš lichotivé praktiky z minulosti.

Fotomodelka zo Senca sa zviditeľnila nielen extravagantnými spôsobmi, ale i románikom s východniarom Radovanom Dulinom. Práve to sa stalo najväčším kameňom úrazu v súvislosti s jej vzťahom doma. Chlapík menom Paul sa do priateľky verejne obúva a kým si plavovláska užíva radovánky na statku, on na ňu vyťahuje rôznu špinu.

Kika a Rado Farma

Tentokrát ale zrejme nebude nadšený ani jeden z aktérov, nakoľko počas internetovej diskusie sa mal ozvať neznámy svedok s vyjadrením, že zaľúbenci sa spoznali počas práce v priváte poskytujúcom služby pre dospelých. Majiteľom podniku je údajne samotný partner Kristi Dali, ktorá vraj u neho občasne ťahá “fušky”. Šokujúcu informáciu napokon potvrdil aj portál Topky.sk, keďže sa do redakcie ozval anonymný zdroj – ten prezradil pikantné detaily netradičnej spolupráce partnerov.

„Vo Švajčiarsku má e*otický privát, zamestnáva tam dievčatá prevažne zo Slovenska, Česka a dosť hrubo sa k nim správa. Chcela tam ísť pracovať moja známa, avšak keď videla, aký je arogantný, ako tým dievčatám nadáva a podobne, tak sa na päte otočila a vrátila sa späť na Slovensko. Dievčatá, ktoré boli momentálne na tom priváte, jej hovorili, že občas tam pracuje aj partnerka majiteľa, spomínaného Paula,“ zdroj tak dosvedčil, že Kika mala byť zamestnankyňou vlastného priateľa, a to priamo v salóne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristi Dali Farma

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/pau.heli, Farma.markiza