Československá zábavná scéna zažíva nevídaný babyboom. Kým tehotenstvá Moniky Bagárovej a Dominiky Cibulkovej sa už chýlia k finále, dnes sladké tajomstvo prasklo nielen v prípade obľúbenej Markizáčky, ale aj u legendárneho choreografa Jána Ďurovčíka a jeho manželky Barbory! Potomka na ceste sa im kvôli karanténe darilo tajiť poriadne dlho.

Je to vonku! Ján Ďurovčík (49) a Barbora Ďurovčíková (24), ktorí sa brali minulý rok v júli na zámku Holíč, čakajú svojho prvého spoločného potomka. O najkrajšej novinke vedeli veľmi dlho len ich najbližší. Prvá malá „zrada“ prišla nedávno od nemenovaného zdroja, ktorý má k páru blízko.

„Barbora je tehotná. Nikto to skoro nevie, pretože pre koronavírus nechodila medzi ľudí. Určite je už za prvým trimestrom, pretože aj tehotenské bruško už jej je pekne vidieť,“ prezradil Novému času. Denník dlho neváhal a k hniezdočku lásky Ďurovčíkovcov v Ivanke pri Dunaji potajomky vyslal svojho fotografa, ktorý mladú tanečníčku zaznamenal s črtajúcim sa bruškom.

Ďurovčíkovcom sa darilo dlho sladké tajomstvo skrývať. Dopomohla im k tomu  najmä domáca karanténa.

Keď už to celé tak či tak „prasklo“, zaľúbenci svoju radosť ďalej tajiť nemienia. „Áno, sme v očakávaní,“ potvrdil Ján Ďurovčík, ktorému vraj ale spočiatku vôbec nebolo do reči. Jazyk mu rozviazali až spomínané fotografie. „Korona nám dala jediný dar, že sa nám krásne žilo doma a na záhrade a užívali sme si toto pekné obdobie len my dvaja. V opačnom prípade by Barbora chýbala na predstaveniach a, samozrejme, by to bolo oveľa skôr vonku,“ dodal slávny choreograf.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Manželia, ktorých približný termín pôrodu vychádza na september, sa už potomka nevedia dočkať, nemajú však potrebu sa deliť s verejnosťou o každý detail či fotografiu z ich súkromného života. „Nechceme tým otravovať nikoho, je to predsa len naša súkromná vec. Poviem iba, že sme na to dlho čakali, veľmi sa tešíme a veríme, že všetko dobre dopadne,“ povedal na záver Ďurovčík. My Jankovi a jeho krásnej manželke Barborke blahoželáme a prajeme najmä pevné zdravie!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Depositphotos, Instagram/barboradurovcikova