Už to viac neutaja! Veľkolepé prípravy svadby Patrika “Rytmusa” Vrbovského (42) a moderátorky Jasminy Alagič (29) v honosnom kaštieli vrcholia. A hoci sa známa dvojica snažila udržať dátum ich “dňa D” v tajnosti, predsa len sa im to nepodarilo!

Už čoskoro sa postavia pred oltár! Svadba roka v slovenskom šoubiznise je takmer za rohom, čo dokazujú aj posledné prípravy organizované Jasmininou manažérkou Gabrielou Drobovou. Celý priebeh by mal byť totiž zaznamenaný v reportáži odvysielanej na stanici Fashion TV.

Keďže sa Rytmus a Jasmina stanú čoskoro rodičmi, termín svadby naplánovali tak, aby si svoje áno povedali ešte pred príchodom ich prvého syna. Ako sa zdá, napriek nátlaku času sa im to skutočne podarilo a zo známej moderátorky sa stane “pani Vrbovská” už o pár dní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie totiž v relácii Smotánka odznela informácia, podľa ktorej by sa mala dvojica zosobášiť presne o týždeň. Viete, čo to znamená? Milé dámy, dňa 18.5. sa pripravte na poriadny bulvárny ošiaľ, keďže sa najúspešnejší slovenský raper po 42 rokoch konečne dostane pod chomút!

Zdroj: TV Markíza/Smotánka | Foto: Instagram/Jasmina_Alagic,RytmusKing