Už týždne sa v médiách rieši rozchod obľúbeného českého páriku Moniky Bagárovej a Makhmuda Muradova. Nie raz sa skloňovala aj nevera MMA zápasníka, ktorý 8 mesiacov trávil v ďalekom Uzbekistane. Avšak on tieto tvrdenia odmietol. Teraz navonok vyplávali nové informácie! 

Už od apríla minulého roku sa špekulovalo, že má prominentná dvojica problémy. Fanúšikovia krásnej speváčky sa tak domnievali na základe toho, že Mach nebol doma s rodinkou, ale v zahraničí. Len prednedávnom však Makhmud objasnil, že za dlhými mesiacmi v Uzbekistane je otcov zlý zdravotný stav.

,,V Uzbekistane priateľku nemám!“

Na prelome roka sa úspešný športovec pre portál Extra.cz vyjadril, že na konci vzťahu sa spoločne s Monikou dohodli. Ako bolo vyššie spomenuté, jasne uviedol, že vo svojej domovine nemá žiadnu priateľku.

,,V Uzbekistane žiadnu milenku ani partnerku nemám, ani bábätko. Na nič také teraz nemám ani len pomyslenie a nie som ani ten typ, ktorý by sa takto zachoval,“ tvrdil Muradov.

Avšak 18. januára na portáli Sedmička.cz vyšiel článok, kde redakcia uvádza, že ju čitatelia už dlhšie upozorňujú na blondínku v spoločnosti fešného športovca. No nie v Uzbekistane, ale v Prahe!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa tohto zdroja má ísť o od seba nezávislých svedkov, ktorí uviedli, že Makhmuda videli so spomínanou ženou v hoteli Step – tam si mali spoločne užiť saunu a následne bazén.

Mesiac nato si mal Mach údajne vychutnať romantickú večeru pri sviečkach v luxusnej reštaurácii v centre Prahy a znova so záhadnou dámou. Aká je naozaj pravda a kto je neznáma kráska, nevedno.

Zdroj: sedmicka.cz, extra.cz | Foto: Instagram/makhmud_muradov, bagarovamonika, TV Markíza