O tom, ako sa vyvíja vzťah Rytmusa a Jasminy, sa dozvedáme každý deň, no ako je to s jeho bývalkou Darou, to nám ostáva skryté. Ľudia sa však snažia vypátrať tajné informácie ohľadom speváčkinho milostného života a o ľubostných tajomstvách prehovoril už aj jej sused.

Dara po rozchode ostala s nálepkou obete – môže za to hlavne Rytmusova bleskurýchla náhrada Jasmina, o ktorej sa raper kventnato vyjadruje ako o tom najlepšom v jeho živote. Na statuse ublíženej nemení nič ani fakt, že je to ona, kto vzťah ukončil. Po nedávnej “internetovej vojne” medzi bývalými milencami sa teraz čaká na Darin protiúder. Kedy sa aj ona pochváli novým objavom, čím zhodí Rytmusa z koňa?

Speváčka nie je ten typ, ktorý by využíval sociálne médiá na manipuláciu verejnej mienky, a osobné problémy si prostredníctvom príspevkov jednoducho nerieši. Je tak ticho na blondínkinom Instagrame dôkazom jej osamelosti alebo si len chráni súkromie? 

Pre portál Extra.cz prehovoril sused Dary Rolins, ktorému spomenutá otázka vŕtala v hlave. Podľa jeho slov sa vraj pri jej dome začal zjavoval záhadný muž. “V poslednej dobe sa tu celkom pravidelne začalo objavovať vozidlo, ktoré rozhodne nie je niekoho z miestnych. Raz som ho videl stáť kúsok od domu pani Dary, druhýkrát stálo priamo pred mojím domom, a pretože poznám naše mestečko, hneď som vedel, že je na tom niečo divné. Začal som sa na ten voz zameriavať, čo nie je až tak zložité, vďaka zrejme silnému motoru ho je počuť aj cez zavreté okno. Vozidlo jazdilo stále, až potom bol pár dní kľud,” popsiuje sused, ktorý za záhadným vozidlom vidí novú Darinu lásku.

Blondínku načapal in flagranti v lese, ako sa s neznámym bozkáva – bohužiaľ, oni nachytali takisto jeho. “Dokonca sa mi ich podarilo vyfotiť, no bol som pristihnutý. Pani Dara hneď odišla, čo som i rád, bývam kúsok od nej, takže som rád, že ma nevidela. Zostal iba pán a dôrazne ma požiadal, aby som vymazal všetko, čo mám nafotené. Musím uznať, že som mal i trošku strach, takže som nakoniec fotku oboch odstránil pod jeho dohľadom,” hovorí o zničenom úlovku. Jednu fotku tajomného muža sa ale predsa len podarilo zachrániť a môžete si ju pozrieť >>>TU<<<. Čo myslíte, ide o Darinho nového ctiteľa?

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.