Leto 2020 je plodné na nové bábätká nielen v slovenskom šoubiznise, ale aj v tom svetovom. Okrem Katy Perry a Orlanda Blooma, ktorí by sa mali stať rodičmi už v najbližších dňoch, či Justina Timberlakea a Jessicy Biel, ktorí naopak svoj nový prírastok privítali v úplnej tichosti, sa čochvíľa dočká podobného zážitku i ďalšia spevácka mega hviezda.

Celosvetová pandémia a s ňou súvisiace karanténne obdobie, spôsobené ochorením Covid-19, zahralo do karát mnohým párikom, očakávajúcim dieťatkom. Tak ako sa totiž podarilo utajiť celé tehotenstvo herečky Jessicy Biel, ktorá v druhej polovici júla porodila spevákovi Justinovi Timberlakeovi druhého synčeka, o takmer rovnaké prekvapenie sa postaral Justinov kolega Ed Sheeran.

Autor aktuálne najväčších popových hitov si vzal začiatkom minulého roka za ženu svoju spolužiačku zo strednej školy Cherry Seaborn. Nakoľko ale zrejme svetová hviezda trávila viac času tvorením hudby a na pódiách než so svojou láskou, na jeho konci sa Ed rozhodol, že si dáva od kariéry pauzu. V tom čase mal už určite predstavu o tom, žeby sa v blízkej budúcnosti mohla jeho rodinka rozrásť o nového člena.

A tak sa aj stalo! Zdroj z okolia 29-ročného ryšavca pre Daily Mail uviedol, že nadšení manželia aktuálne finišujú s prípravami na rodičovstvo, pričom bábätko by sa malo narodiť koncom leta. Karanténa vraj bola dobrou zámienkou k tomu, aby sa Sheerenovci príliš neukazovali a s veľkou novinou mohli prísť postupne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter, Instagram/edsheerandouble