Rozvádzajúci sa manželia Jakub Prachař a Agáta Hanychová Prachařová teda rozhodne vedia, ako na seba upútať pozornosť. Po tom, ako sa prevalil románik porotcu šou Česko Slovensko má Talent, za ním nezaostáva ani bývalá polovička. Česká modelka sa aktuálne teší z čerstvej zamilovanosti a po pár týždňoch zahmlievania konečne odhalila tvár neznámeho mladíka.

Kríza v domácnosti Prachařovcov minulý rok nabrala na obrátkach až do takej miery, že z podania žiadosti o rozvod nie je možné vycúvať. Po medializovaní informácie o rozchode prominentného párika sa ani jeden z hlavných aktérov netajil tým, že na stroskotané manželstvo zabúdajú v náručí nových objavov.

agáta hanychová

Ako prvý bol s inou slečnou prichytený známy zabávač a moderátor, ktorý za vzťahom s Agátou definitívne zabuchol dvere po boku modelky Denisy Dvořákovej. A hoci sa jeho ešte stále úradujúca manželka tvárila, že ona o novú známosť nestojí, i tam sa ľady nakoniec začali lámať.

Česká kráska Agáta Hanychová už pár dní jasne naznačovala, že jej status “single” bol neplánovane pozmenený. Doteraz však robila tajnosti, no zrejme nastal čas, kedy sa dvojica viac skrývať odmieta. Tmavovláska si dokonca s novým partnerom momentálne vychutnáva dobrodružný pobyt v Thajsku, kam odletela bez detí.

Agáta Hanychová

,,Teraz môžem mať kľudne aj 14. Život si plánuješ rôzne, občas to nevyjde tak, ako si praješ, ale dôležité je žiť a začať odznova,”dvojnásobná mamina okomentovala láskyplnú snímku so zarasteným fešákom, ktorý jej nežne bozkáva tvár.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Agáta Hanychová priatel

Zdroj: Instagram/agatahanychova