Obľúbený český herec Jakub Prachař a modelka Agáta Hanychová sa po 7 rokoch manželstva oficiálne rozviedli len minulý rok. Čo sa udialo, keď na verejnosť vyšli snímky, kde si známy moderátor vymieňa bozky s 24-ročnou slečnou?

Kým dvojnásobná mamička sa od rozchodu s Jakubom objavila po boku 6-tich mužov, on sa na verejnosti ukázal len v spoločnosti atraktívnej Denisy Dvořákovej. Žiaľ, ani s ňou mu to nevyšlo a až doteraz fungoval opäť single.

Populárny zabávač najnovšie pracuje na komediálnom seriáli Dvojka na zabitie, kde bude tvoriť vyšetrovacie duo so Sárou Sandeva, ktorá toto leto oslávila 24 rokov. Vyzerá to tak, že medzi hereckými kolegami preskočila na pľaci iskra. Pred pár dňami boli totiž paparazzi fotografmi zachytení na párty vo svojej tesnej blízkosti, pričom nechýbali ani prejavy náklonnosti v podobe bozkov. Z toho však mamička Jakubovej dcéry Mie nebola vôbec nadšená.

,,Takže on zoberie našu dcéru, hodí ju na krk opatrovateľke a ide na večierok?!“ rozčúlila sa na sociálnych sieťach 36-ročná Agáta. ,,Mia mohla zostať doma a on sa mohol v pokoji niekde vycucávať! Musela ju strážiť opatrovateľka, pretože na podujatí bola aj jej babička Dana Batulková,“ konštatovala naštvane Prachařova bývala manželka.

>>>SPOMÍNANÉ FOTKY JAKUBA S NOVOU PRIATEĽKOU NÁJDETE TU<<<

Sára Sandeva


Zdroj: blesk.cz, Instagram/agatahanychova | Foto: Instagram/sarasandeva, primaftv, jakub_prachar, agatahanychova