Keby Kristi Dali tušila, aká dráma sa bude odohrávať za jej chrbtom, kým ona bude bojovať o výhru 75 tisíc eur, zrejme by sa do reality šou Farma nikdy neprihlásila. Čas sa však nedá vrátiť späť a Kika sa bude musieť po návrate domov vyrovnávať doslova s peklom.

Odvážna fotomodelka sa na farme zblížila s Radovanom Dulinom, čo bol pravdepodobne spúšťač hnevu jej priateľa Paula, žijúceho vo Švajčiarsku. Mužovi však na radosti nepridal ani fakt, že sa Kika pred kamerami niekoľkokrát vyjadrila o svojej zadanej láske. Ako sa totiž ukázalo, myslela niekoho úplne iného.

Nabrúsený Kristínin partner tak začal podnikať kroky, ktoré mu pomohli k odhaleniu identity neznámeho chlapíka, pričom sa o svoje poznatky rozhodol podeliť aj s verejnosťou. ,,Bolo mi to povedané od jednej veľmi dobrej Kristiny kamarátky a od dvoch vypadnutých osôb z farmy, ktorým Kika o pánu doktorovi vo farme viackrát rozprávala, že sa stará nielen o jej tváričku a pery, ale aj o jej spodok, bolo mi tiež povedané od všetkých troch, že to spolu ťahajú už rok,” napísal podnikateľ na sociálnu sieť.

Paul podľa svojich slov kontaktoval nielen Kikinho údajného milenca, ale aj jeho oficiálnu polovičku. ,,Bola z toho totálne v šoku, ale si myslím, že Kiku už mala na radare, lebo sa ma pýtala na to biele BMW, či je to Kiki, a aj mi povedala, že ona a jej všetky kamošky Kika na Instagrame zablokovala. No to sa nečudujem, lebo toľko likes, koľko dával pán doktor Kike, by asi bolo aj slepému dosť čudné.” 

Následne vraj nielenže zmizli z internetu všetky fotky s farmárkou uverejnené lekárom, ale on sám mal dokonca začať prostredníctvom rôznych fiktívnych profilov očierňovať Paula aj Kristi Dali. ,,Že Kristína tu u mňa pracovala na priváte ako prostitútka atď. A mňa, že som zlý ku spolupracovníčkam atď. > ZÝYRAZŇUJEM TU TERAZ, ŽE KRISTÍNA U MŇA NIKDY ANI MINÚTU ZA CELÝCH 8 ROKOV, ČO SA POZNÁME, ANI V JEDNOM PRIVÁTE NEPRACOVALA,” uviedol Paul, ktorý sa vyjadril, že Kiku neskutočne miloval. Na záver dodal, že verí, že pravda zvíťazí. Celý jeho príspevok si môžete prečítať nižšie, pričom si naň vytvorte vlastný názor.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/ Pau Heli | Foto: Facebook/ Pau Heli, Instagram/kristi_dali, farma.markiza