Simone nevarí, nepečie, neupratuje a v podstate nepracuje. Aj napriek tomu však žije v luxuse, šatník má plný módnych kúskov, chodí ne exotické dovolenky a vyváža sa na drahom aute. Kde na to všetko berie žena, ktorá si hovorí ,,Sugar baby”, peniaze?

Simone Toon má len 25 rokov a predsa si žije na vysokej nohe. Všetky jej výdavky totiž zastrešujú starší bohatí páni, ktorým robí pravidelne spoločnosť. Jej deň sa začína až okolo obeda, kedy sa kráska dostane z postele, potom si odskočí na 2-3 hodinky do fitka a okolo pol piatej ide s kamarátkou na ,,obed”. Večer sa táto plavovlasá zlatokopka vyoblieka a ide na nejaké pekné miesto. Znie to celkom fajn celý deň nič nerobiť. Alebo nie? :)

simone5

Blondínka, ktorá je zvyknutá na luxus, sa tejto ,,práci” venuje už niekoľko rokov. Vôbec jej neprekáža, že mnohokrát je partnerkou muža, ktorý by mohol byť jej otcom. ,,Môj životný štýl stojí v priemere 4 000 libier (cca 4 500 eur) mesačne. len na udržanie všetkého. Nemohla by som chodiť s mužom, ktorý nie je bohatý. Nepovažujem za atraktívne chodiť s neúspešným mužom,” uviedla ,,sugar baby”.

simone

Je však len otázkou času, čo bude Simone robiť, keď prestane byť atraktívnou pre svojich “sugar daddies”. Jej dve kamarátky vyštudovali vďaka svojim sponzorom právo a medicínu, no Simone si s tým ťažkú hlavu očividne nerobí. Okrem svojich názorov a životným štýlom šokuje blondínka verejnosť aj vyjadrením na adresu pracujúcich žien. “Ženy, ktoré majú normálnu prácu a robia na plný úväzok, sú hlúpe – existuje jednoduchšia cesta, ako si zarobiť na živobytie!”

simone3 simone2

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.