29. mája 2015 sa v Báči v rámci golfovej túry Golf Challange 2016 uskutoční mimoriadna golfová akcia. Na chuť si prídu nie len golfisti, ale aj ich rodinní príslušníci – najmä deti – a všetci, ktorí budú chcieť so svojimi ratolesťami stráviť “Deň detí” v krásnom prostredí golfového rezortu Welten.

Počas celého dňa bude pre deti ale aj negolfistov pripravených množstvo atrakcií ako skákací hrad, trampolíny, maľovanie na tvár, dielničky pre deti, škola golfu vedená PGA PRO trénermi a skvelí klauni Clowndoctors. Po turnaji prebehne tombola o hodnotné ceny. Program pre deti začne o 10:00 hod. a skončí približne o 14:30 hod. Turnaj je už takmer plný, tak ak ste ešte nestihli, rýchlo sa prihláste. Generálnym partnerom tohto krásneho podujatia je spoločnosť Vulm!

golf (2)

Bližšie info na FB stránke Golf Challenge 2016!

deti hrad deti2 S

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.