Každý prst je spojený s planétou – teda typickým typom energie. Dlaň je považovaná za mapu našej minulosti, súčasnosti a budúcnosti, spolu s našimi kladnými i protikladnými hodnotami. Malíček je spojený s Merkúrom – Bohom komunikácie. Pripravili sme pre vás jednoduchý test, v ktorom odhalíme váš spôsob komunikácie len na základe veľkosti malíčka! Budete prekvapené, aké je to jednoduché!

Dĺžka a tvar malíčka ukazuje, ako sa daný človek vyjadrujete, ako sa vie popasovať so svojimi citmi a akým spôsobom prejavuje emócie. Pozrite sa na partnerov i svoj malíček a prečítajte si charakteristiku.

1. Nízky malíček- jeho špička je nižšie ako horný kĺb prstenníka

Tento človek má v sebe celý oceán emócii. Je vnímavý, má bohatý vnútorný život a neskutočnú fantáziu… len škoda, že svoje nádherné pocity a úchvatné myšlienky nevie prezentovať. Drží sa skôr v úzadí, nerád na seba upozorňuje a nevie reagovať… Je to presne ten typ, ktorý po vás bude tajne túžiť, ale nikdy sa neodhodlá urobiť prvý krok, dokonca aj vaše prípadné signály prejde zdanlivo bez povšimnutia. A potom si bude doma trieskať hlavu o stenu štýlom: „Prečo, prečo, prečo som taký debil a neskúsil som ju osloviť?“

TIP: Trpezlivosť a empatia sa vám určite vyplatia, pretože ON vám rozhodne má čo ponúknuť. Ak sa nevie pred vami otvoriť, komunikujte s ním cez internet alebo SMSky. Tento typ ľudí je väčšinou výborný v písomnom prejave, lebo jeho myšlienky jednoducho potrebujú na svetlo sveta. A tým sa postupne osmelí a bude schopný vyjadriť svoje pocity aj tvárou v tvár.

2. Stredná výška malíčka- jeho hrot siaha po posledný kĺb prstenníka

Tento človek predstavuje zlatú strednú cestu. Podľa situácie dokáže balansovať medzi hĺbavým introvertom a spoločenským extrovertom. Veci dokáže plne precítiť, ale vie primerane a pokojne reagovať. Nemá problém rozprávať o svojich citoch. Len zriedkavo vybuchne, dokáže sa dokonale ovládať. To ale neznamená, že ho nespaľujú plamene hnevu, ktoré môžu kedykoľvek vyšľahnúť a spáliť všetko naokolo. To, čo ho vie rozzúriť, je klamstvo a podvod. On sám si čestnosť veľmi cení, takže ju nekompromisne požaduje aj od ostatných.

TIP: Hlavne ho neklamte a nič pred ním nezatajujte! Možno vám nič nebude vyčítať, ale navždy stratíte jeho dôveru. Získate si ho otvorenosťou a úprimnosťou. A je tu ešte niečo, čím ho očaríte… Smiech. Môže to znieť hlúpo, ale je veľmi vyčerpávajúce byť čestný a pravdovravný, a pritom si dávať pozor na prehnané reakcie. Humor a vtip je to, čo potrebuje na uvoľnenie a na to, aby mohol dávať najavo svoju lásku bez strachu.

3. Vysoký malíček- jeho špička je vyššia ako posledný kĺb prstenníka

Pred sebou máte extrovertného a spoločenského človeka. Vždy vie nájsť tie správne slová, vie presne, čo chcete počuť a každého (vrátane vás) dokáže dokonale uchvátiť. Problém je v tom, že si podvedome chce získať aj ľudí, na ktorých mu nezáleží. Možno vás chce očariť, ale to neznamená, že vás má rád. Takže pozor- neberte od neho všetko doslovne. A  zároveň sa neurazte ak ho prichytíte v družnom rozhovore s inou ženou- jednoducho potrebuje byť obdivovaný.

TIP: Títo ľudia majú sklon manipulovať ostatnými. A to najhoršie: robia to bez toho, aby si to uvedomovali. Takže to, čo potrebujú, je držať ich trochu skrátka. Potrebujú občas pripomenúť, že slová majú svoj význam. Potrebujú vedomie, že vy rozhodne nie ste tá, ktorú obalamutia sladkými rečičkami. Ak mu to budete dávať najavo, v jeho očiach určite stúpnete.

Niektoré stránky osobnosti vášho partnera neodhalíte ani po dlhoročnom súžití. Ale sú veci, ktoré sa dajú, a to až s desivou presnosťou odhadnúť už pri prvom zoznámení. Poznať tieto nenápadné, no veľavravné znaky vám zaiste môže vo veľkej miere zjednodušiť život. Tak čo, vyskúšate? :)

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: themindsjournal.com; Pixabay.com; YouTube.com

Uložiť