Markizáčka Adriana Poláková (42) sa preslávila nielen ako redaktorka rannej relácie Teleráno, ale tiež výnimočným kulinárskym umením. Vychýrená cukrárka si napriek takmer každodennému vypekaniu sladkých maškŕt udržuje štíhlu líniu, k čomu sa nedávno otvorene vyjadrila.

Fanúšikovia dvojnásobnej maminy si v uplynulých mesiacoch nemohli nevšimnúť, že sa atraktívna tmavovláska čoraz viac zoštíhľuje. Okrem božskej postavičky sa tiež môže pochváliť sviežim a mladistvým zjavom, k čomu jej zrejme po rokoch samoty prispieva aj harmonický vzťah so zahraničným priateľom Christianom.

Adriana Poláková priateľ

Hoci sa známa brunetka vždy radila medzi šarmantné dámy, s divokými outfitmi či výrazným líčením to pred kamerami nikdy nepreháňala. Krátko po dovŕšení 40-tky sa ale zdá, že cukrárka v sebe objavila skrytú prirodzenú ženskosť, ktorú sa snaží zdôrazňovať i zdravým životným štýlom.

Poláková sa na sociálnej sieti rada delí o vlastné skúsenosti so zdravou životosprávou, za čo si ale neraz zlízne kritiku. Práve z toho dôvodu sa rozhodla vyliať si myseľ a prehovoriť do duše i menej prajným obdivovateľom.

Adriana Poláková postava

,,Znie to neuveriteľne, ale dá sa zdravšie jesť a pritom stále vypekať dobroty. Preto sa obmedzujem v bežnej strave, aby som si raz za čas mohla dopriať aj sladkosť,” kulinárska majsterka v úvode objasňuje, že svoje telo netýra drastickými diétami, no uprednostňuje skôr rovnováhu v každodennom jedálničku.

,,Pečenie milujem a keď chce byť človek šťastný, má robiť to, čo mu robí radosť. Takže piecť budem, moje milované luxemburgerli jesť budem, a budem aj naďalej piecť dezerty, ktoré si sem tam dám. Žiadny extrém nie je dobrý. Toto je MÔJ POSTOJ K JEDLU a vy si musíte vybalansovať ten svoj,” upozorňuje na to, že každý by sa mal predovšetkým držať vlastnej harmónie.

Adriana Poláková

V závere sa Adriana prihovorila priamo “hejterom”, obviňujúcim ju z toho, že sa v oblasti chudnutia možno nie vždy prezentuje podľa očakávaných predstáv. ,,Občas ma niektoré vaše poznámky a otázky dostanú do kolien, ako napríklad, že vodu kážem, víno pijem! Aby bolo jasné, ja tu nikomu nič nekážem. Len ukazujem spôsob, akým to robím ja, že vypekám a som štíhla. A keď som už to víno spomínala, aj to si občas dám,” dodala. Pri pohľade na nové zábery sympatickej televíznej hviezdy treba uznať, že aktuálne nastavenie jej mimoriadne svedčí!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adriana Poláková

Adriana Poláková schudla

Zdroj|Foto: Instagram/adriana_polakova