Boli ste už dnes von čo i len vyhodiť smeti? Ak áno, zrejme sa vám cesta, bežne trvajúca pár minút, niekoľkonásobne predĺžila, za čo môžu extrémne zľadovatelé chodníky a cesty, ktoré aktuálne trápia Slovensko. Pokiaľ teda nemusíte nikam ísť, radšej sa zabaľte do deky a vychutnávajte si teplo domova. 

Zima je tu so všetkým, čo k tomu patrí, takže, samozrejme, aj s nepríjemným šmýkaním sa, pri ktorom hrozí, že sa pri chôdzi zrúbete ako vrece zemiakov. Aby ste však takýmto nepríjemným pádom predišli, máme pre vaše túlavé topánky dva skvelé tipy, s ktorým si hravo poradíte aj doma!

Silonky alebo ponožky

Je dosť pravdepodobné, že na vás okoloidúci budú pozerať ako na mimozemšťana, avšak pri tom, ako oni budú padať na zem, vy sa na nich môžete od ucha k uchu usmievať so silonkami či ponožkami navlečenými na vašich topánkach.

Leukoplast

Jednoduchý trik, ktorým na rozdiel od toho prvého nebudete pútať žiadnu pozornosť. Stačí, že si podrážku oblepíte leukoplastom a šmýkanie po chodníku bude preč. To budú ľudia čumieť, keď okolo nich prejdete ako kráľovná módneho móla!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: depositphotos.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)