Tie, ktoré sa báli, že už nikdy viac neuvidia tancovať polonahého Channinga Tatuma nemusia zúfať. 3.7.2015 sa k nám dostane extrémne množstvo se*appealu v podaní Magic Mika XXL a jeho striptérskych kamarátov Matta Bomera a Joa Manganiella!!!

Nepoznáme ženu, ktorá by si nepovzdychla pri prvej časti tohto filmu, keď zo seba hlavný ,,hrdina” strhával oblečenie a tancoval v rytme našich sŕdc. Kým Matthew McConaughey sa už v pokračovaní neobjaví, nové obsadenie zahŕňa Amber Heard, Jadu Pinket Smith, Elizabeth Banks, Donalda Glovera a iných.

Natáčanie filmu prebiehalo zväčša v Južnej Karolíne a pánskom klube v Savannah. Tvorcovia sa snažili poučiť z chýb v prvej časti a naplno sa venovali scenáru a najmä choreografií XXL dancerov :)

Ak ste ešte nevideli film Magic Mike (2012) nezaháľajte a do premiéry ďalšej časti vám ponúkame ako ochutnávku aspoň prvý oficiálny trailer k letnej smršti MAGIC MIKE XXL :)

mikeVideo: Youtube

Foto: Facebook

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)