Na kontroverný párik, ktorý zahviezdil v českej Zámene manželiek, sa len tak zabudnúť nedá, a poznajú ho aj ľudia hejtujúci túto známu reality šou. Iva a Marian už o sebe vyzradili mnoho, teraz však prehovorili o tých najintímnejších záležitostiach. 

Kým sa 18-ročná Iva a 46-ročný Marian neobjavili minulý rok v televízii, bojovali “len” s posmešnými a vulgárnymi poznámkami okolia. S účinkovaním v Zámene manželiek však prišla aj medializácia a ešte väčšia kritika na vzťah mladého dievčaťa s mužom, ktorý by jej mohol byť otcom. 

Iva a Marian Česká dvojica spolu vychováva 2-ročnú dcéru Dominiku, pričom už tento mesiac by k nej mala pribudnúť sestrička. Ľudia sa však nad týmto manželským párom, ktorý sa dal dokopy, keď Iva ešte chodila na základnú školu, dodnes poburujú. Ako vtedy vyzerala, si môžete pozrieť — TU —.  Ak teda aj vy považujete Mariana za pedofila, nasledujúce riadky radšej nečítajte. Môže sa vám spraviť nevoľno.

Napriek mnohým osočovaniam na adresu preslávenej dvojky sa pre redakciu Extra.cz Marian nebál prezradiť intímnosti z ich súkromia. Jeden druhého si vraj nevedia vynachváliť a on sám vysoký vekový rozdiel nikdy neľutoval. Prezradil dokonca, kto u nich začína hrátky v posteli.

Iva a Marian

“Sôr to začínam ja. Ona je taká, že nič nepovie. Ja to ale spoznám ako každý chlap, keď má dievča rád. Keď to chce, viem to. Vždy je tam nejaké to hladenie. Ale niekedy som napríklad unavený z práce, a tak poviem, že láska, dnes nie. Pretože ja mám tej práce naozaj veľa,” rozrečnil sa Marian na chúlostivú tému. Povedal ale i to, čo mu na svojej drahej najviac prekáže – cigarety. Prial by si tak, aby Iva prestala fajčiť. Tejto neresti sa dievčina dokonca odáva aj počas celého druhého tehotenstva.

Zdroj: Extra.cz | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.