V tomto období prežívame najkrajšie sviatky roka, s ktorými bol spojený predvianočný zhon a zháňanie tých správnych darčekov. Ich výber je ťažký oriešok, ktorý sa snažíme rozlúsknuť každý rok.

Vybrať niečo, čo by našu drahú polovičku potešilo, možno prirovnať k heroickému výkonu. Obzvlášť ťažké to majú muži, ktorí to niekedy s darčekmi poriadne prepísknu. Vybrali sme pre vás tých 5 najhorších, ktoré ste na Vianoce dostali od vašich partnerov tento rok.

Čistiace prípravky do domácnosti  – mínus 20 bodov

Upratovanie patrí k vašim každodenným činnostiam. Súčasný trh vám ponúka široké spektrum výrobkov, ktoré sú veľkými pomocníkmi vo vašej domácnosti, avšak pripomínať práve na Vianoce, že vy ste tou rýchlou rotou, ktorá sa naplno stará o čistotu a poriadok je naozaj faux pas.

Kozmetika na vrásky a celulitídu – mínus 100 bodov

Vyznať sa v ženskom svete kozmetiky je pre mužov strávenie času v nelogickom labyrinte. Zatiaľ čo im kozmetika v kúpeľni zaberie miesto sotva na jednej poličke, o tej dámskej sa to povedať nedá. Niekoľko druhov krémov, mastičiek, gélov a iných veľmi dôležitých súčastí ženského sveta, môže byť dobrým motívom pre kúpu vianočného darčeka. Ak sa však váš partner motivuje anticelulitídnou emulziou či gélom proti vráskam, má po chlebe!

Oblečenie o 2 čísla väčšie – mínus 200 bodov

Prepísknuť vašu veľkosť o dve či viac čísel je rozhodne dôvodom toho, prečo po rozbalení takéhoto darčeka nesršíte šťastím. Miernejším variantom je, ak dostanete oblečenie trochu menšie. Takisto ho nevyužijete, ale predstava, že vás partner vníma chudšie, ako ste, dokáže potešiť.

Kniha o chudnutí – mínus 500 bodov

V najhoršom prípade kniha + DVD ,,Ako schudnúť za 30 dní”, naozaj nie je darček, ktorý by si pod stromčekom chcela nájsť ktorákoľvek žena. To, že o chudnutí hovoríte alebo si chcete kúpiť knihu o zhodení hmotnosti, ešte nedáva mužom dôvod, aby vám ju sami kúpili. Celé zle!

NIČ  – mínus 1500 bodov

Najhoršia z najhorších možností je, keď vás muži zoberú za slovo práve vtedy, keď nemusia. To, že na nenávidenú otázku: ,,Zlatko, čo chceš na Vianoce?” odpoviete: ,,Nič!” ešte neznamená, že naozaj nič nechcete. Je to len spôsob, akým dáva žena najavo, že si mal partner už dávno všimnúť, po čom dlho túžite, no vám sa to teraz nechce vyťahovať. Drahé polovičky, NIČ nikdy neznamená naozaj nič. :)

Muži to s nami majú veru ťažké. Nájsť vhodný darček nemusí byť až také zložité, stačí nám načúvať a pridať trochu fantázie. Internet dnes ponúka množstvo stránok, ktoré vás inšpirujú a pomôžu nájsť vhodný darček. Ale stále platí, naši drahí, snaha sa cení. :)

Autor: Lenka Fedorová