V úvodných dieloch SuperStar sa pred nekompromisnú porotu postavila aj populárna influencerka Dominique Alagia, ktorá síce postúpila, no po jej odchode si pätica známych tvári neodpustila utrúsiť niekoľko poznámok na margo výzoru 16-ročnej slečny. Čo sa udialo po odvysielaní v TV?

Obľúbená kráska, ktorá sa ukázala aj v českej reality šou Like House, ohúrila porotu piesňou Can’t Help Falling In Love. Následne opustila priestor a Paľo Habera skonštatoval, že jej tvár nekorešponduje so snímkami vo virtuálnom svete.

,,Monča mi ukazovala fotky na Instagrame, akože predtým, ako mala dôjsť, to je niekto, že úplne iný,“ povedal skúsený kat. ,,To si robíš p*del! To je nejaká 30-tka, ty vole!“ uviedla šokovaná Patricie Pagáčová. Na jej slová sa rozhodla TikTokerka zareagovať na svojej domácej platforme.

,,Keby som bola tebou, tiež by som chcela byť mnou,“ zatancovala si na text piesne Meghan Trainor Dominique. Do Pati sa pustili aj sympatizanti influencerky, ktorí rozpútali peklo a začali blonďatú mamičku osočovať.

,,Všetci na TikToku ma teraz ohovárajú? No to snáď nie! Tak to je koniec môjho života, priatelia. Mala by som sa nad sebou zamyslieť,“ napísala ironicky do instastories porotkyňa, ktorá obdržala správu od nahnevaného fanúšika účastníčky SuperStar. Po kritike používateľov TikToku sa 16-ročná bruneta rozhodla obdivovateľom prihovoriť.

,,Ja proti Patrícii osobne nič nemám. Myslím si, že je to skvelá a je krásna. Ale prekvapilo ma to, čo o mne povedala, po tom, čo som odišla, ale tak je to šou,“ uviedla vo videu na sociálnych sieťach slečna z Uherského Hradiště.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ale, prosím, neútočte na ňu! Nič zlé neurobila, len povedala svoj názor. Je pravda, že v tú dobu som mala iné vlasy a obočie… Ja s tým už nič neurobím, bohužiaľ, už sa to stalo,“ oslovila followerov. Vystúpenie, reakcie porotcov aj vyjadrenia na sociálnych sieťach nájdete nižšie!

 

ň

Foto/Zdroj: TV NOVA, TV Markíza, Instagram/patricie.pagacova/domialagia, TikTok/youronlygod