Poznáme meno a tvár najkrajšej ženy sveta! O vyhlásenie horúcej víťazky sa postaral zahraničný magazín Maxim, ktorý svojím výberom ulahodil všetkým mužom. Musíme však uznať, že tohtoročná “kráľovná” je fakt poriadny kus!

Predstavujeme vám svetovú modelku Oliviu Culpo, ktorá sa môže pýšiť čerstvým titulom najse*y ženy celého sveta. Cesta 27-ročnej krásky pritom pripomína dej ako z rozprávky o splnenom americkom sne. V roku 2012 sa totiž prihlásila do súťaže Miss, kde napokon vyhrala prvé miesto a postúpila tak do svetového finále.

Ako už zrejme tušíte, Olivia výzorom zahviezdila i vo veľkom Las Vegas, a tak sa napokon tešila z titulu Miss Universe 2012, čím si zaobstarala kariéru už do konca svojho života. Netrvalo dlho a  očarujúcu brunetku si všimol i spevák Nick Jonas, s ktorým tvorila pár približne dva roky.

Musíme uznať, že americká modelka a herečka je poriadna kočka. Nedá sa však nevšimnúť veľká podoba so slovenskou kráskou, takisto bývalou Miss-kou, Kristínou Činčurovou. A čo na Oliviu hovoríte vy? Zaslúži si dané ocenenie? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Olívia má podobné črty tváre ako naša bývalá Miss Kristína Činčurová

Foto: Instagram/OliviaCulpo, KristinaCincurova