Prestížny lifestylový magazín People vyhlasuje každoročne cca v polovici novembra najse*y muža planéty. Aktuálne už poznáme aj držiteľa titulu pre rok 2020. Kto prebral štafetu po americkom spevákovi Johnovi Legendovi?

Herci Dwayne “The Rock” Johnson, Channing Tatum či Chris Hemsworth, futbalista David Beckham, spevák Adam Levine – to sú páni, ktorí sa v minulosti tešili z ocenenia najse*y muž planéty podľa magazínu People. Posledné roky však „porote“ akosi učarovali exotickejšie typy mužov.

Kým v roku 2018 získal prestížny titul hudobník a herec Idris Elba, ďalšie obdobie sa pýšil označením najpríťažlivejšieho člena pánskeho osadenstva na svete spevák John Legend. Čokoládovému fešákovi ale v týchto dňoch kraľovanie končí, nakoľko poznáme nového víťaza. Ten sa rovnako ako jeho dvaja predchodcovia hrdí tmvou pleťou.

Držiteľ titulu z roku 2019 – John Legend

Reč je o 33-ročnom hercovi a producentovi Michaelovi B. Jordanovi, ktorý je zaradený aj do zoznamu 100 najvplyvnejších ľudí sveta – snaží sa totiž dopracovať k tomu, aby bol Hollywood rozmanitejším priemyslom. Krásavca z Kalifornie môžete poznať napríklad z filmov Čierny Panter, Fantastická štvorka, Creed či Fruitvale Station.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Michael B. Jordan

Zdroj: People.com | Foto: YouTube, Instagram/michaelbjordan, johnlegend