Že nám po Slovensku behá skutočne obrovské množstvo pekných chlapov, samozrejme, vieme. Aj keď občas slintáme nad temperamentnými Talianmi, opálenými Španielmi či elegantnými Angličanmi, portál tvnoviny.sk vyhlásil anketu o najse.y známeho Slováka, ktorú s prehľadom vyhral hokejista a model v jednom!

Slovenský šoubiznis je plný krásnych chlapov, no konečne vieme, kto sa stal ich kráľom s najkrajšou tvárou. :) Televízia Markíza ponúkla svojim fanúšikom štyri kategórie, v ktorých mohli ženy (a možno aj nejaký ten chlap) hlasovať za toho ,,TOP”. V každej zvíťazil jeden a medzi nimi sa napokon konal “rozstrel”. Do užšieho výberu postúpili zo spevákov Majk Spirit, z hercov Ján Koleník, zo športovcov Tomáš Tatar a z modelov Miro Čech. Ten napokon celé hlasovanie vyhral s viac ako polovicou hlasov.

A post shared by Miroslav Cech (@mirocech) on

 

Niet sa čo čudovať, že sa ženám páči. Miro je mladý, pekný a navyše so skvelým telom. Patrí medzi modelov, ktorí sa objavili na niekoľkých obálkach časopisov. Hoci sa predtým venoval hokeju, nechal sa presvedčiť priateľkou a išiel na modelingový kasting. A BUM! Motyka vystrelila a onedlho na to dostal lukratívnu ponuku od značky Versace. Stal sa exkluzívnou tvárou módnej prehliadky jeseň 2015 a tiež tvárou kampane jar/leto 2015.

A aké má Miro pocity z víťazstva a titulu najse.y známeho Slováka? “Je to veľmi milé a ďakujem všetkým, ktorí za mňa hlasovali. Urobili ste mi týmto prekvapením pekného Mikuláša,” prezradil pre portál tvnoviny.sk. Nuž, pri Mirovi sa je ozaj na čo pozerať a titul dostal nepochybne zaslúžene.

 

A post shared by Miroslav Cech (@mirocech) on

 

A post shared by Miroslav Cech (@mirocech) on

 

Dnes na vidlaka ☠😄

A post shared by Miroslav Cech (@mirocech) on

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.