Vo februári spustila TV Markíza dlho očakávané, už siedme pokračovanie obľúbenej reality show Farma. Dnes sa konečne dozvieme, kto získa vytúženú výhru a stane sa nielen farmárom týždňa, ale aj celej série. Jednoduché to však rozhodne nebude!

Najlepší z najlepších prežili niekoľko týždňov v neľahkých podmienkach bez jedla, rodiny a priateľov, v zime a s kopou roboty a intríg. Aj tak môžeme zhrnúť priebeh Farmy 7. Desať súťažiacich sa však s týmito podmienkami popasovalo, niektorí vydržali kratšie, iní sa ocitli tesne pred bránami finále. Dnes sa však konečne rozhodne, kto si odnesie rozprávkovú výhru 50 000 €!

 

Prvého finalistu si zvolili práve vypadnutí farmári, ktorí do dnešného duelu posunuli Luciu Mokráňovú. Najmenej hlasov naopak získal Miki Ferleťák, ktorý sa s reality show rozlúčil so zemiakovou medailou.

 

O druhú finálovú pozíciu sa v dueli ,,pobili” Tomáš Mrva s Miriam ,,Bubicou” Pribanič. Bol to naozaj napínavý súboj, v ktorom musela Kvetka trochu improvizovať, pretože duelanti vedeli odpovedať na všetky vedomostné otázky. Napokon však na jednej pohorela práve Miriam, čo znamenalo, že druhým finalistom sa stal Tomáš.

Tomas Mrva a jeho #vitaznegesto po vcerajsom #semifinale 💪👏😉 #tvmarkiza #farma #farma7 #duel #tomasmrva #finalista

A post shared by Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial) on

 

Dnes večer sa počas živého vysielania dozvieme, ako bude mužsko-ženský finálový duel vyzerať a či si výhru 50 000 eur odnesie Lucia alebo Tomáš.

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.