Obľúbená speváčka Monika Bagárová prežívala koncom roka krušné chvíle. Na Prvý sviatok vianočný oznámila, že s oteckom svojej dcéry Makhmudom Muradovom idú od seba – odvtedy sa stali poprednými tvárami médií. A hoci sa známa kráska stiahla aj zo sociálnych sietí, aktuálne už s fanúšikmi opäť naplno komunikuje. 

Na rozdiel od MMA zápasníka trvalo single mamičke týždne, než sa vyjadrila k rozchodu s Machom. Nakoľko sa šepkalo o športovcovej nevere a novej rodine, mnohých určite prekvapí, s akou láskou sa o expartnerovi Monika zmieňuje.

,,Nikdy o ňom nebudem hovoriť zle. Dal mi to najkrajšie a obaja budeme dýchať pre našu Ruminku. A to je najdôležitejšie. Priali sme si ju a Pán Boh nám ju dal, zdravú a usmievavú,“ uviedla pre portál Extra.cz pôvabná brunetka. A hoci z jej slov nebolo cítiť bolesť, jej fanúšikovia majú dojem, že stále smúti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Porotkyňa SuperStar na svojom Instagrame uverejnila selfie spoza volantu, kde pôsobí až neobvykle seriózne. Pod príspevkom sa preto nahromadili komentáre ľudí, ktorí sa domnievajú, že v jej očiach čítať trápenie. Bagárová sa tak rozhodla reagovať.

,,Ďakujem Vám za krásne komentáre. Fotka je staršia, nie som na nej smutná, len vážna,“ uviedla na pravú mieru kráska z Česka.

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika, extra.cz