Minulý týždeň Markíza a Nova odštartovali reality šou Survivor, ktorá sa s nikým nemazná. Hneď v úvode sme mali možnosť vidieť, že to účastníci nebudú mať vôbec jednoduché. Niektoré základné ľudské potreby sa však odohrávajú mimo kamier. 

Žiadna strecha nad hlavou či mäkučké postele v Survivor nehrozia. Súťažiaci si musia vystačiť s tým, čo im ponúka matka príroda Dominikánskej republiky, poprípade s vecami, ktoré si vybojujú v náročných disciplínach. Rovnako drsné je to aj v prípade hygieny.

„More, džungľa, proste každému vyhovuje niečo iné. Namiesto toaletného papiera sme používali piesok, vodu alebo listy zo stromov. Ja som osobne preferoval kombináciu mora a piesku, keď bol odliv. Bol to pre mňa mierumilovný spôsob života. Zem za teba splachovala,“ vyjadril sa k vykonávaniu malej a veľkej potreby pre Markiza.sk člen televízneho štábu Marek Orlík, ktorý si život v šou vyskúšal na vlastnej koži. Je totiž víťazom českej verzie Robinsonov ostrov.

Rovnaké slová zazneli aj z úst Terezy Duškovej, ktorá sa ocitla vo finálovej trojke spomínaného programu. Terka v rozhovore pre českú verziu Survivor Xtra prezradila i svoje najnepríjemnejšie zážitky spojené s hygienou.

,,Keď sme skončili, prechádzali sme takými uličkami. Bolo to strašne zložité, vôbec som nevedela, kde sa nachádzam, a strašne sa mi chcelo na záchod. Ja som sa pýtala na záchod, oni ma niekde poslali a ja keď som prišla na ten záchod a zrazu som sa videla v zrkadle… si predstav, že mesiac a pol sa nevidíš v zrkadle. To je neskutočné, ja som mala fúzy, zrastené obočie ako Brežnev, mne bolo úplne hrozne. Som sa musela úplne opláchnuť, mala som všade špinu, za ušami, mala som úplne nechutné vlasy, všade cucky, mala som za nechtami špinu,“ vrátila sa do roku 2018 zdatná kráska, ktorá si vraj počas pobytu zmeny na svojom tele neuvedomovala.

Pôvabná influencerka sa vyjadrila aj k menštruácii, ktorá vie dievčatám pobyt na ostrove znepríjemniť ešte viac. Terku dokonca zastihla počas jednej súťaže. ,,Ja som zrazu ucítila, ako mi takto tečie krv. Vtedy som si hovorila, že ty jo, zábery na tú kameru, to bude hanba. No a proste som si povedala, nerieš to Terka, k tomu to proste patrí, a tú súťaž som vyhrala,“ priznala bez okolkov brunetka. S babami sa vraj zhodli na tom, že u všetkých bola menštruácia nevyspytateľná – jeden deň ju mali, druhý už nie a na ďalší deň opäť prišla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, terry_duskov