My, ženy, sme pre mužov ako labyrint, ktorý sa snažia už po stáročia rozlúštiť. Veľmi často nám nerozumejú, keď sa im snažíme povedať (alebo aspoň naznačiť) jednoduchú vec, a vtedy máme pocit, že sú naozaj z Marsu a my z Venuše. :)

Je pár slov, ktoré používa každá z nás, vždy znamenajú presne to isté, ale aj tak akoby pravý význam našim polovičkám neustále unikal. Tieto sú najčastejšie z nich:

,,FAJN” (poprípade DOBRE alebo V PORIADKU)

Toto slovo väčšinou používame, keď chceme ukončiť hádku (alebo výmenu názorov) s tým, že aj tak vieme, že máme pravdu my a chceme, aby to už náš chlap ďalej neriešil, a teda jednoducho – bol ticho!

,,5 MINÚT”

5 MINÚT nikdy nie je 5 minút a naozaj by sa to tí chlapi mohli už konečne naučiť. Tých skutočných ,,5 minút” platí len na muža – len počas 5 minút môže ešte dopozerať telku a potom ho vyženieme niečo robiť, nech neleží na gauči.

,,NIČ”

Slovo “NIČ” je najtvrdší oriešok. “Nič” znamená ticho pred búrkou. “NIČ” znamená vždy niečo, či už je to smútok, sklamanie alebo hnev. Každopádne, keď od nás počujú slovo “NIČ”, musia sa mať na pozore! Hádky, ktoré sa začínajú slovom “NIČ” väčšinou končia slovom “FAJN”.

*HLASNÝ POVZDYCH*

Keďže sa nezdá byť slovom, muži často tento prejav od nás ignorujú. Chyba! Hlasné povzdychnutie v sebe ukrýva veľký význam! Znamená totiž, že si myslíme, že chlap je blbec a premýšľame o tom, prečo vlastne zabíjame čas tým nezmyselným rozhovorom alebo hádkou práve s ním.

,,JE TO V POHODE” (poprípade JE TO OK)

Táto veta je zaručene najnebezpečnejšia zo všetkých. Znamená to, že si potrebujeme dlho a dôkladne premyslieť, ako sa drahému za jeho chybu odplatíme.

,,NO AKO MYSLÍŠ”

Diplomatický spôsob, ako ho vieme poslať do… ehm… teplých krajín, keď s nami náš mužíček nesúhlasí.

,,NECHAJ TO TAK, UŽ SOM TO UROBILA”

Po tejto vete už je neskoro. Týmto oznámením totiž dávame najavo, že sme ho o niečo párkrát požiadali, ale nakoniec sme to aj tak museli urobiť my samy. Ak sa náhodou skúsi opýtať: “Čo sa deje?” dostane len jednu odpoveď: “NIČ”!

Zdroj: Facebook | Foto: pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk