Marek Fašiang sa stal hviezdou doslova zo dňa na deň, za čo rozhodne môže vďačiť seriálu Oteckovia, kde stvárňuje postavu veterinára Tomáša. Či už na pľaci alebo v súkromí, herec so svojím imidžom doteraz veľmi neexperimentoval, pričom bol verný povestnej ofinke. Tej ale nateraz odzvonilo!

Hneď, ako sa Marek Fašiang objavil na obraze, zaradil sa medzi najpríťažlivejších mužov slovenského šoubiznisu. Od prvej klapky v projekte Oteckovia patrili k hercovmu imidžu strnisko a dlhšie ofina, za čo si od seriálových kamarátov vyslúžil i adekvátnu prezývku “ofinka”. S ňou sa ale chlapci budú musieť rozlúčiť.

Marek Fasiang

33-ročný Bratislavčan pred pár dňami navštívil salón vychýrenej kaderníčky Soničky Mihalčíkovej, ktorá mu vlasy výrazne skrátila. ,,Tatušo už nebude mať legendárnu prezývku. Dovi, ofinka,“ okomentovala svoje nové dielo brunetka, ktorá sa ním pochválila na Instagrame.

Avšak Marekovi nemusí byť za šticou vôbec smutno, s novým imidžom totiž vyzerá ešte príťažlivejšie a dokonca mladšie, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Marek Fasiang

Zdroj/Foto: Instagram/sonija_hair, marekfasiang, oteckovia