Najpopulárnejšie sesterské duo Twiins snáď nikomu predstavovať netreba. Je to priam neuveriteľné, no očarujúce kočky na našej hudobnej scéne pôsobia už viac ako 20 rokov. Veronika a Daniela Nízlové však práve dnes, a teda 15. mája, slávia narodeniny, pričom pri pohľade na mladé krásky je až ťažké uveriť ich skutočnému veku.

Sestry Nízlové rozhodne patria medzi ženy, ktoré starnú do krásy. Pri pohľade na zábery zo súčasnosti tak nikomu nemôže uniknúť fakt, že baby naozaj vyzreli a nikdy nepôsobili šťastnejšie a žiarivejšie ako dnes.

Twiins

Po tom, ako si slávne tmavovlásky minulý rok na vlastnej koži vyskúšali drsné podmienky markizáckej Farmy, vrhli sa znovu naplno do pracovných povinností. Na sociálnych sieťach sa dievčatá pravidelne chvália pózovaním pre luxusné značky či zaujímavými zážitkami spoza hraníc.

Množstvo fanúšikov však možno pri narodeninovom statuse Twiinsiek len neveriacky krútilo hlavami. ,,Takže oddnes krásne Kristove roky!” prezradili sestry s nežným dievčenským výzorom. Bývalé farmárky tak naozaj oslavujú neuveriteľných 33 rokov, hoci by im tento vek zrejme v skutočnosti tipoval len málokto. Prajeme všetko najlepšie, baby!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Twiins

Zdroj/Foto: Instagram/Twiinsmusic