Simonu Míkovú si môžete pamätať z českej verzie televíznej zoznamky Svadba na prvý pohľad, kde ju odborníci na lásku spárovali s Radkom. Sympatická blondínka žiarila prirodzenou krásou, do ktorej estetická medicína až doteraz nejako zvlášť nezasiahla. 

Botulotoxín je medzi dámami čoraz viac obľúbenou látkou. Mladší vzhľad láka mnoho žien a teraz jeho čaru podľahla aj energická cheerleaderka. ,,Budem k vám úprimná, nikdy som si nemyslela, že si nechám niekedy pichnúť botox. Od malička mám veľmi výraznú mimiku a vďaka tomu aj moje vrásky na čele v pomerne v nízkom veku boli dosť viditeľné,“ píše na sociálnych sieťach Simonka.

Niekdajšia účastníčka romantickej reality šou priznáva, že starnutie pleti sa snažila spomaliť nočným sérom, no nakoniec sa nechala prehovoriť na „babybotox“. ,,Len malú dávku botoxu na vyskúšanie, ako sa budem cítiť, či mi to bude vyhovovať a tak. A musím sa priznať, že aj keď som bola proti tomu, tak som strašne spokojná,“ nevie si vynachváliť prácu profesionálky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pripadám si o niečo mladšia. Tie vrásky na čele robia fakt veľa a nikdy som si to neuvedomila. Tak už nie som „antibotoxer“,“ uviedla na Instagrame televízna nevesta, ktorá prezradila, že si nechala vylepšiť iba čelo. Samozrejme, pridala aj snímku na porovnanie.

Foto/Zdroj: Instagram/simonamikova/svatbanaprvnipohled