Charizmatická redaktorka prijala pozvanie do pondelkového vydania relácie Teleráno, kde prezradila, že podstúpila operáciu pŕs. Markizáčka totižto dostala silný zápal a keďže jej nezaberali ani silné lieky, skončila v nemocnici.

Zuzana Javorová sa v marci stala prvýkrát mamou a z dcéry Laury Márie sa neskutočne teší. Usmievavá Bratislavčanka si popri materskej dovolenke našla čas aj na svojich bývalých kolegov v Teleráne, aby im porozprávala, ako si užíva život s bábätkom.

zuzana javorkova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tmavovláska berie rolu matky naozaj veľmi zodpovedne, no nečakala, že u nej hneď na začiatku nastanú komplikácie. „Mali sme to trošku náročnejšie v úvode, pretože pár dní potom, ako sme sa vrátili z pôrodnice, som dostala nepríjemnejší zápal prsníka a napokon sa to skončilo tak, že ma museli operovať. Bola to jednodňová chirurgia, čiže našťastie som nemusela byť od maličkej preč viac dní. Stalo sa to preto, že mi nezabrali lieky, čiže to vyústilo do toho, že sa to muselo riešiť chirurgicky,“ vysvetlila Zuzka v rannom vysielaní modrožtej televízie.

zuzana javorkova

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/zuzana.javorkova, telerano, janahospodarova,zlaticapuskarova,kvetkah, tvmarkizaofficial