Už len zopár dní delí krásnu televíznu maskérku Luciu Sládečkovú (33) od očakávaného pôrodu. Nastávajúca mamina zvláda všetky prípravy spojené s príchodom dieťatka na svet vynikajúco a rovnako nezanedbáva ani svoju vizáž.

Hoci Luciin dokonalý imidž novorodeniatko ešte istotne neocení, pocit byť peknou mamou i počas vymieňania plienok či nočného dojčenia, si maskérka, ako odborníčka na krásu, rozhodne dopraje. Minimálne ak jej to bábätko a s ním spojené materinské povinnosti dovolia.

Únavné čakanie na svoj veľký deň si preto pôvabná tridsiatnička oživila drobným vlasovým experimentom, ktorý vypálil naozaj perfektne: “Väčšinou stavím na svoju výdrž. Chcela som skúsiť niečo nové. Nadpájanie páskami, ktoré sa nepramienkujú🙏🏻 Ďakujem @dominiccmikulcak že si prišiel z Prahy a postaral si sa mi o nový look. Ja sa tak tešim!!! Farba je fenomenálna 😍❤ ou yeah. Mama musí byt krásna.. 😂,” vyjadrila svoje pocity nadšená Lucia na sociálnej sieti.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.