Od včerajšieho rána sú Zuzana Strausz Plačková s manželom Reném centrom pozornosti tak ako nikdy predtým. Ukázalo sa totiž, že za ich luxusným životným štýlom by mohli stáť drogy. Aktuálne je už známy výsledok veľkej protidrogovej akcie, ktorá sa 27. septembra uskutočnila na západe Slovenska.

V pondelok ráno boli úspešní podnikatelia Zuzana Plačková s manželom Reném spolu s ďalšími 13-timi osobami zadržaní pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny. Kým doteraz sa o obvinení známej dvojice iba polemizovalo, v tejto chvíli je už na svete oficiálne stanovisko.

,,Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 15 osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti. Počas domových prehliadok sme zaistili viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90 000 jednorazových dávok drogy. Zaistili sme tiež zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70 000,- Eur v hotovosti. Naďalej pokračujú procesné úkony, v tejto chvíli preto nie je možné poskytnúť viac informácií,“ píše sa na Facebooku Polície Slovenskej republiky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

plackova drogy

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky | Foto: Instagram/rene.rendy