Úspešná slovenská kráska už celé mesiace randí s populárnym spevákom zo susednej krajiny, ktorý sa dokonca prebojoval na prestížnu súťaž Eurovízia, kde sa umiestnil na parádnej tretej priečke. Reč je o stále úradujúcej Miss Slovensko Frederike Kurtulíkovej, ktorá konečne pred verejnosťou odtajnila vzťah so zahraničnou hviezdou!

Atraktívna tmavovláska si súkromie úzkostlivo stráži a zrejme i to je jeden z dôvodov, prečo sa s rakúskym hudobníkom dlhodobo stretávala potajomky. Dvojica bola okrem iného pracovne veľmi vyťažená, a tak si údajne potrebovala dopriať čas len pre seba, aby sa o intenzite vzájomných citov poriadne uistila.

O tom, že zaláskovaný párik to spolu myslí naozaj vážne, svedčí mimoriadne originálne zoficiálnenie románika. Rakúsky spevák menom Cesár Sampson, ktorý je vo svojich končinách uznávaným umelcom a v populárnej súťaži Eurovízia skončil na bronzovom mieste, totiž obsadil krásnu polovičku do svojho nového videoklipu.

Frederika Kurtulíková miss

Citlivá nahrávka k piesni Lazy Suit odhaľuje čarovné momenty zaľúbencov zo súkromia, kedy sa po nekonečne rozbehnutom pracovnom kolotoči odhodlali venovať sa len jeden druhému. „Pred zoficiálnením vzťahu sme si chceli byť istí, že si budeme rozumieť. Koncom októbra sme už plánovali spoločný videoklip na pesničku, ktorú zložil a je inšpirovaná práve tým naším začiatkom,” pre magazín Topky vyhlásila 25-ročná Frederika, ktorá našla šťastie po boku exotického interpreta.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/frederika_kurtulikova, radiojemne, youtube