Drsný svet šoubiznisu dáva neraz zabrať aj harmonickým vzťahom. Skĺbiť rýchle pracovné tempo s pokojným rodinným životom pre niektorých umelcov vôbec nie je jednoduché. Svoje o tom vie aj populárny spevák Lukáš Adamec, ktorý pred pár dňami potvrdil definitívny krach manželstva.

Šampión prvej série šou Tvoja tvár znie povedome ešte donedávna vystupoval po boku krásnej manželky ako šťastne zamilovaný mladík. Lukáš a Miriam sa zosobášili pred piatimi rokmi po veľmi krátkej známosti. Už v tej dobe nosila mladá brunetka pod srdcom ich prvého synčeka. Dva roky nato sa párik tešil z príchodu rozkošnej dcérky, pričom všetko nasvedčovalo tomu, že rodinka má pred sebou krásnu spoločnú budúcnosť.

lukas adamec

Podľa informácií denníka Nový čas však dvojnásobny otecko vyšiel s pravdou von a priznal správu, akú by zrejme čakal len málokto. Hoci sa už nejaký čas pošuškávalo o tom, že to medzi manželmi škrípe – oficiálne vyjadrenie prišlo až teraz. Na pohľad fungujúce manželstvo totiž podľahlo kríze, ktorú sa už zrejme sympatickej dvojici prekonať nepodarilo. Manželia sú tak pripravení tento vzťah ukončiť rozvodom.

Príčina rozvodu

K dôvodom rázneho životného rozhodnutia sa Adamec vyjadril len stroho. V krátkosti uviedol že za rozpadom manželstva by mohla stáť aj jeho nabitá muzikantská kariéra.„Určite aj to bude jeden z dôvodov, ktorých je však oveľa viac…“ zanechal stručné vyjadrenie pre denník Nový Čas Nedeľa.

Bývalý Superstarista sa napriek všetkému nevzdáva a verí, že aj po rozvode sa mu podarí zachovať v rodine určitý pokoj. „Chcem, aby boli všetci šťastní, aby boli zdravé a šťastné moje deti, ale hlavne chcem, aby som bol šťastný aj ja. To je všetko,“ uzavrel hudobník túto háklivú tému.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lukas adamec

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Lukyadamec