V prvú septembrovú sobotu sme vám priniesli informácie o skutočnosti, že krásna tvár TV Markíza Veronika Ostrihoňová si obliekla svadobné šaty a spolu so svojim snúbencom Matejom ,,Sajfom“ Cifrom absolvovala predsvadobnú skúšku. Ako sa však zdá, nebolo to celkom tak! 

Krásna markizáčka Veronika Ostrihoňová sa včera objavila spolu so svojim snúbencom Matejom ,,Sajfom“ Cifrom v centre Bratislavy v svadobných šatách, čím okamžite spôsobila v hlavnom meste rozruch. Oficiálny dátum svadby bol totiž stanovený na 10. septembra a z tohto dôvodu vznikli dohady, že Veronika svadobné šaty iba predvádzala pre módnu návrhárku Katarínu Vavrovú. Ako sa však zdá, sobotné popoludnie neprebehlo presne podľa dostupných informácií. „Keďže sa budeme brať pod holým nebom, bolo to treba úradne vybaviť už skôr. Takto nejak to mali aj naši rodičia, toto bola taká generálka. Oficiálne sme už teda zosobášení, bolo to veľmi príjemné,“ vyjadril sa spíker pre denník Nový Čas.

Obrad, ktorý prebehol v absolútnej tichosti a tajnosti si užili dnes už novomanželia v okruhu svojich najbližších. Zúčastnili sa ho len súrodenci zamilovaného páru a priateľ Veronikinej sestry. Obľúbený moderátor sa ženil v modrom obleku a jeho manželka mala snehobiele šaty od návrhárky Kataríny Vavrovej. „Bol to len taký prvý krok k tomu, čo príde budúci týždeň. Zatiaľ to bolo iba také ,hračkárske‘. Teraz sme mali slávnostný obed, párty bude až budúci týždeň,“ zhodnotila Veronika.

Krásnemu páru srdečne blahoželáme a do spoločného života im prajeme mnoho lásky a porozumenia! :)

 

 

Foto: Instagram | Zdroj: Nový Čas