A je to vonku! Krásny mladý párik Danielka Nízlová a Stano Lobotka, ktorí sa s príchodom nového roka stanú novopečenými rodičmi, sa z tehotenstva veľmi tešia. Napriek krátkej známosti dvojica pôsobí veľmi zohrane a dokonca už stihla zistiť, či sa v brušku atraktívnej Twiinsky skrýva chlapček alebo dievčatko.

Daniela Nízlová totálne zaskočila verejnosť ohlásením o radostnom očakávaní prvého prírastku. S mladším partnerom Stanislavom, pôsobiacim v španielskej futbalovej lige, sa len rok po zoznámení stanú rodičmi.

Daniela Nízlová s priateľom Stanislavom Lobotkom

Hoci sa speváčka pokúšala požehnaný stav spočiatku utajiť, narastajúce bruško ju dokonale prezradilo. Tmavovláska sa tak konečne prestala skrývať a s blížiacim sa pôrodom sa stáva omnoho otvorenejšou.

Mladý párik dokonca v rozhovore pre portál Markiza.sk odtajnil pohlavie dieťatka. Hoci niečo už naznačila Danielka tým, že pri statuse o bábätku zvolila “smajlíka” v dievčenskom prevedení, horúca informácia bola oficiálne potvrdená až teraz. Budúci otec skutočne priznal, že im v januári do rodinky pribudne dcéra.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela nizlova stano lobotka

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/danielatwiins