Multitalentovaná kráska Jennifer Lopez je posledné týždne pod drobnohľadom všetkých médií, ktoré očakávajú, či sa potvrdia klebety o tom, že opäť tvorí pár s hercom Benom Affleckom. Dôkazový meteriál je už aktuálne na svete!

Fanúšikovia J. Lo ostali v marci tohto roku v poriadnom šoku, keď sa dozvedeli, že sa známa speváčka a herečka rozišla s baseballistom Alexom Rodriguezom pre jeho nevernícke sklony. Avšak nebyť pandémie, dnes by už bola možno Jennifer vydatá, nakoľko sa bývalí snúbenci plánovali vziať ešte minulý rok.

Nie nadarmo sa hovorí, že všetko sa deje pre niečo. V prípade 51-ročnej krásky to osud zariadil tak, že Alexa vymenil herec Ben Affleck, s ktorým latino diva randila od roku 2001 do 2004 – dvojica bola dokonca taktiež zasnúbená. A že svetové hviezdy nie sú iba kamaráti, potvrdzujú paparazzi zábery z narodeninovej oslavy brunetkinej sestry Lyndy v Kalifornii. Staronový párik si totiž na nich vymieňa romantické bozky. 

Ako píše magazín People, párty sa zúčastnili aj speváčkine 13-ročné dvojičky Max a Emme, čo značí, že Jennifer už svoj vzťah s Benom neskrýva ani pred rodinou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: Twitter