Je tehotná? Nie je tehotná? Presne tieto otázky si posledné týždne kládli všetci fanúšikovia speváckeho dua Twiins, nakoľko sa médiami širila informácia, že Daniela čaká bábätko s futbalistom Stanislavom Lobotkom. Dnes však už konečne poznáme odpoveď!

Je tomu len päť mesiacov, čo Daniela Nízlová priznala vzťah s o deväť rokov mladším fešákom, futbalistom Stanislavom Lobotkom. Ich láska však od začiatku napreduje turbulentným tempom – pred pár dňami dokonca speváčka z legendárneho dua Twiins uviedla, že po 23 rokoch na scéne bude v hudobnej kariére pokračovať len jej sestra Veronika.

Twiins

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dôvodom má byť skutočnosť, že sa 33-ročná kráska pred pôsobením v umeleckej sfére rozhodla uprednostniť partnerský život a viac času tráviť s priateľom, ktorý žije v španielskom meste Vigo. A hoci už tento dôležitý krok naznačoval, že správy o Danielinom tehotenstve, ktoré posledné týždne zaplavovali médiá, by mohli byť skutočne pravdivé, dvojica o dieťatku stále mlčala – až doteraz.

Twiins Daniela

„Áno, je to pravda, čakáme bábätko. Máme obrovskú radosť,” po dlhých týždňoch klebetenia exkluzívne pre Topky.sk priznala samotná Daniela, ktorá by sa mala stať mamičkou v januári. To značí, že sa pôvabná brunetka aktuálne nachádza v piatom mesiaci, kedy jej už spod šiat vykúka aj rastúce bruško. Ku radostnej novine srdečne blahoželáme!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins