Najskôr to boli len dohady, no zdá sa, že americká speváčka skutočne nabrala druhý dych. Britney Spears si ulovila poriadneho fešáka, ktorý je od nej mladší o 13 rokov!

Speváčka Britney Spears veru stále nepatrí do starého železa! Večne mladá blondínka s postavou bohyne má 35 rokov, no stále sa vie poriadne obracať. Dokazuje to svojím pravidelným cvičením vo fitku, neuveriteľnými choreografiami na koncertoch, ale aj hudobnou novinkou “Slumber Party”. A dámy, nám je už konečne jasné, prečo v tom fitku trávi toľko času. Našla tam totiž poriadneho fešáka! Sam Asghari má síce len 22 rokov, no je osobným trénerom a objavil sa aj v spomínanom videoklipe. Zo začiatku sa len špekulovalo o tom, že dvojica tvorí pár, no počas silvestrovskej noci zdieľala na svojom Instagrame fotografiu aj samotná Britney. Žeby sa rozhodli ďalej neskrývať? Každopádne, tento ,,perspektívny” vzťah jej v dobrom závidíme, veď takého chlapa by chcela (aspoň na krátke obchytkanie :) ) každá žena! :-P

Happy New Year 🎉🎉🎉

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 

Conquer @1stphorm

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

 

 

Be who God created you to be, and stand out for the right reasons

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

 

 

3/3 photo by: @arrondunworth

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

 

Nobody could judge effort. #workyouraoff

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

Britney Spears – Slumber Party ft. Tinashe

Foto: Instagram, wall.alphacoders.com | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.