Closeup of crying woman with tears

Každá žena túži byť krásna a mužským okom obdivovaná. Niektoré z vás dostali do vienka dokonalú krásu, iné sa so svojim osudom museli popasovať. Nešťastná Slovenka si povedala, že už má plochého hrudníku dosť a podstúpila plastickú operáciu, ktorá jej mala vrátiť stratené sebavedomie. Vtedy však ešte vôbec netušila, aké katastrofálne následky to so sebou prinesie!

Jana nikdy nebola ženou kyprých tvarov a odzrkadlilo sa to i na jej hrudníku. Zašlo to až tak ďaleko, že sa v lete hanbila vyzliecť do plaviek, tielka či pred vlastným mužom. Po pôrode sa z jej pŕs stratilo aj to málo, čo tam mala a povedala si dosť! Dosť bolo depresií, treba konať. Rozhodla sa preto pre vloženie silikónových implantátov, vďaka ktorým sa opäť mohla cítiť ako žena. A veru, tak sa aj stalo.

Radosť však netrvala dlho a Jana zažila najväčší šok svojho života. Vedela, že po desiatich rokoch si implantáty bude musieť dať vymeniť a tak sa vybrala na kliniku. Tam sa dozvedela zdrvujúcu správu, ktorá ju položila na kolená. Implantáty, ktoré jej do tela pred desiatimi rokmi voperovali, jej praskli a silikón z nich vytiekol do tela. Keďže bola bývalá zdravotná sestra a o implantátoch si všetko naštudovala, vedela, v akej vážnej situácii sa tým ocitla.

Naštastie si neodniesla vážne zdravotné problémy, ktoré jej mohli ohroziť život. Poškodené implantáty jej vybrali a dôkladne všetko vyčistili. Miesto toho, aby sa pýšila krásnym plným dekoltom, skončila opäť plochá v sťahovacej podprsenke. Lekári jej povedali, že o možnosti prasknutia implantátov vedia, ale ešte sa s tým nestretli.

Odvtedy si Jana naštudovala mnoho informácií o prsných implantátoch a nabáda Slovenky, aby sa neulakomili na lacnejšiu variantu. Častokrát sú ceny medzi implantátmi minimálne, líši sa len cena samotného zákroku.

Foto: pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.