Necitliví spolužiaci vedia niekedy poriadne znechutiť život. Svoje o tom veľmi dobre vie aj mladá Ellie Jones, ktorá sa od svojich ôsmich rokov stala terčom neľútostnej šikany. Potom však urobila radikálny krok, z ktorého tyranom padla sánka.

Za prebdené noci a krutú šikanu mohol jej krivý chrup. Keď mala ešte len osem rokov, prestala jej rásť čelusť a to spôsobilo, že sa jej do malého priestoru nedokázali zmestiť všetky zuby. Z toho dôvodu došlo k ich pokriveniu a vytvoreniu nepekného predkusu. Jedného dňa sa však s krutým osudom rozhodla bojovať a svojou úžasnou premenou všetkým vytrela zrak.

1475523400382 1475523510821

Vo svojich dvadsiatich rokoch Ellie vyzerá konečne tak, ako vždy snívala. Keď mala šestnásť rokov, podstúpila svoj prvý zákrok. Bol pre ňu nesmierne bolestivý, ale kedže si išla za svojim snom, bola ochotná bolesť vydržať. Najradikálnejšiu premenu zažila vo svojich dvadsiatich rokoch, kedy sa vďaka poslednej operácii premenila na krásnu labuť. Vďaka šikovným rukám chirurgov sa z Ellie stala sebavedomá, usmievavá žena, ktorej krásu jej bývalí tyrani môžu iba závidieť. Pozrite sa, akou fantastickou premenou prešla.

1475523355115 1475523476805

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.