Pamätáte si ešte na holohlavého fešáka, ktorý pred pár rokmi bojoval o rozprávkovú výhru v reality show Hotel Paradise? Leo Beránek bol jedným z najvýraznejších účinkujúcich a bol známy svojim niekedy až prehnaným sebavedomím a sukničkárstvom. Avšak pozor, jeho niekdajšie správanie sa zmenilo o 360 stupňov!

 

Kariéra cez reality show

26-ročný Leo Beránek sa už dlhšie obdobie živí rapom. Slávu mu pomohla získať reality show Hotel Paradise, ktorá sa na slovenských obrazovkách vysielala päť rokov dozadu. Potetovaný Leo patril k najpopulárnejším účinkujúcim relácie a u žien bodoval najmä vďaka svojmu vypracovanému telu. Do povedomia divákov sa dostal ako sebavedomý Casanova a taktiež krátkym románikom, ktorý prežil s kráľovnou show Nelou Slovákovou. Vzťah im však nevydržal ani mesiac potom, čo musel Leo ,,raj“ opustiť – Nele totiž prostredníctvom listu oznámil, že ju podviedol s inou súťažiacou. Okrem týchto dvoch výrazných osobností sa v relácií zviditeľnila aj slovenská playmate Zuzana Plačková.

Takto si Lea mnohí pamätáme.
Leo Beránek sa pokúša preraziť ako rapper.

Vzťah s herečkou pre dospelých

Po skončení show upadol Leo, tak ako mnohí iní súťažiaci, do zabudnutia. Zatiaľ čo jeho exfrajerke Nele otvorila výhra v Hoteli Paradise mnohé možnosti, kontroverzný raper nemal nič. V nápravnom zariadení si odsedel ročný trest za ublíženie na zdraví a za napadnutie verejného činiteľa. Predminulý rok sa v českom šoubiznise postaral o poriadny rozruch, keď sa oženil s Connie Hozak, 23-ročnou herečkou pre dospelých. Dvojica sa neustále rozchádzala a schádzala, no nakoniec predsa len zakotvili v manželskom zväzku.

Svadba s exotickou Connie vyvolala rozruch.
Svadba s exotickou Connie vyvolala rozruch.

Pred rokom sa kontroverznému páru narodila dcérka Violette, ktorá má už dokonca svoj vlastný účet na Instagrame! Podľa spoločných rodinných fotografií na sociálnych sieťach to vyzerá na raperovu výraznú premenu, kedy sa stal z výtržníka milujúci otec. Mladá rodinka pôsobí na snímkach šťastne a je vidieť, že Leo si svoje otcovské povinnosti naozaj vychutnáva. Jeho manželka Connie tak môže dúfať, že jej manželovi vydrží zarezávať pri dcérke čo najdlhšie a v najbližšom období nevyrobí žiadny ďalší škandál. :)

Leo je momentálne otec na plný úväzok.
Leo je momentálne otec na plný úväzok
Leo je momentálne otec na plný úväzok.
Leo je momentálne otec na plný úväzok
Leo našiel šťastie v rodinnom živote.
Leo našiel šťastie v rodinnom živote
Leo našiel šťastie v rodinnom živote.
Leo našiel šťastie v rodinnom živote

Foto: Instagram, Wikipedia