Príbeh o mladom čarodejníkovi z Rokfortu, ktorý sa dlhé roky snažil postaviť zoči voči najväčšiemu nepriateľovi Voldemortovi, dokázal u všetkých generácií vyvolať hotové šialenstvo. Niektorí fanatici si dokonca povedali, že nechať si zvečniť postavy z obľúbenej ságy o Harry Potterovi je skvelý nápad, čo je aj prípad muža zo zahraničia – jeho obrovské tetovanie jednoducho musíte vidieť!

Na svete žijú milióny nadšencov tetovaní, no nie každý sa môže pochváliť dokonale autentickým umeleckým kúskom, pokrývajúcim nemalú časť tela. Jeden fanúšik v tomto smere poriadne vyčnieva z davu, nakoľko mu celú nohu zdobí vyobrazenie dôležitých scén z najslávnejších historiek o magickom svete kúzel.

Harry Potter

Čarodejník Harry Potter, profesor Snape, démonický Voldemort či horiaci Rokfort – to všetko môžete nájsť na „kérke“ obrích rozmerov, na akú by sa drvivá väčšina populácie nikdy neodhodlala. Hoci je na podobné rozhodnutie bezpochyby potrebná výnimočná dávka odvahy a nadšenia, treba uznať, že takéto majstrovské dielo sa často nevidí. Veď sa presvedčte samy…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, wallpapercave.com