Reality šou Love Island zoznámila Slovákov a Čechov s nejedným svalnatým fešákom a vymakanou kráskou. Najviac sympatií získala od divákov zamilovaná dvojica Laura a Martin – párik si z vily na Kanárksych ostrovoch odniesol výhru v podobe 75-tisíc eur.

Laura Chrebetová bola ešte minulý rok neznámou dievčinou. Dnes ju na Instagrame pozoruje takmer 200-tisíc ľudí, ktorí sledujú nielen jej lásku s Martinom, ale aj blondínkinu krásu a se*epíl. Nie vždy však víťazka Love Island vyzerala tak, ako ju poznáme.

Ak si myslíte, že sa Chrebetová odjakživa pýšila krivkami modelky, ste na omyle. Na Instagrame totiž priznala, že bola kedysi o dosť oblejšia.

Fanúšik Lauru poprosil, aby ukázala svoj progres, ktorý by mohol byť pre mnohých v ceste za štíhlejším telom veľkou inšpiráciou. ,,Obdobie, kedy som nebola dvakrát hrdá na to, ako vyzerám,“ napísala k snímkam, kde má o 10 kíl viac, priateľka Martina Kulhánka. Príťažlivá Slovenka zverejnila aj súčasné zábery s vyrysovanou postavičkou ako dôkaz, že keď sa chce, všetko sa dá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/chrebetova