Už pred letom boli diváci obľúbených Oteckov oboznámení s tým, že úloha herečky Aničky Jakab Rakovskej v seriáli skončila. Mladá brunetka sa totiž pobrala na materskú dovolenku. Na obrazovkách sa však postava Alice poslednýkrát ukázala až teraz – všetci fanúšikovia tak určite s napätím očakávali, kto milovanú učiteľku nahradí.

Ak pravidelne sledujete seriál Oteckovia, určite ste si všimli, že v posledných častiach sa učiteľka Alica objavovala sporadickejšie, pričom Anička Jakab Rakovská bola vždy snímaná v takých uhloch, aby jej nebolo vidno rastúce tehotenské bruško. Bolo preto len otázka času, kedy veterinárovi Tomášovi odíde ďalšia láska.

Scenáristi Aničkin odchod zakamuflovali tým, že jej postava musela zo dňa na deň odcestovať za sestrou do ďalekej Austrálie. Riaditeľke školy Tamare tak ostalo na pleciach veľké bremeno – zohnať za šikovnú a obľúbenú kolegyňu adekvátnu náhradu.

Pohľad na komentáre na sociálnych sieťach naznačoval, že by sa do deja mohla vrátiť Linda, a teda Mária Bartalos. Diváci totiž vo veľkom spomínali práve jej meno. Včerajšia časť však ukázala, že sa drvivá väčšina mýlila. ,,Myslím, že na túto prácu má absolútne skvelé predpoklady. Deti ju milujú, ona miluje deti a má s tou prácou aj skúsenosti,” Tamara naznačila svojmu manželovi Marekovi predispozície Alicinej nástupkyne. Ako sa následne ukázalo – myslela tým seba. Zdá sa teda, že tretiakov bude po novom vzdelávať ich riaditeľka, ktorú hrá skvelá herečka Zuzana Mauréry. To bude ešte srandy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/oteckovia.markiza, anic.jakab.rakovska