Kedykoľvek uvidí fenka Pippa poštára Martina Studera, okamžite uteká zo svojho domu, aby prišla naproti človeku, ktorého očakáva každý jeden deň! Ona totiž miluje, ak môže domov odniesť nejakú poštu. :)

Poštár Martinu Studer z austrálskeho Brisbane sa pred niekoľkými dňami pochválil svojim priateľom so zážitkami, ktoré má s fenkou Pippou. Tá ho totiž očakáva každý jeden deň s nemennou víziou: zobrať domov obálky! Psej slečne robí neuveriteľnú radosť, ak príde jej rodine akákoľvek pošta, no čo v opačnom prípade? Martin začal v dni, kedy pre Pippu nič nemal, vyrábať obálky venované priamo pre ňu! Ako uvádza vo svojom príspevku: ,,Niekedy si Pippa príde pre dennú donášku, avšak nemám pre ňu žiadnu poštu. Takže, musím improvizovať.” No nie sú úžasní? :)

pippa1 pippa2

Foto: Facebook/martin.studer

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)