Britská kráľovská rodina sa dlhé desaťročia nachádza pod obrovským drobnohľadom spoločnosti i médií, ktoré neraz výrazným spôsobom narúšajú prísne strážené súkromie šľachtického klanu. Medzi odvážlivcov sa najnovšie zaradil americký producent Gary Janetti, momentálne pracujúci na projekte, zobrazujúcom urodzenú famíliu z veľmi netradičného uhla pohľadu.

Niekoľko amerických hviezd sa spojilo pri tvorbe animovaného seriálu The Prince, aký už onedlho zamieri na obrazovky kanála HBO. Satirický príbeh má odzrkadľovať vnímanie sveta očami šesťročného princa Georgea, ktorý je synom vojvodu z Cambridge, princa Williama.

royal family

Hoci na portáli Netflix už nejaký čas beží seriál s názvom The Crown, zachytávajúci životnú púť stále vládnucej Alžbety II., kreslený sitcom o všetkých členoch rodiny s nemalou dávkou irónie sa verejne odvysiela po prvýkrát. Odborníci sa domnievajú, že jednou z hlavných tém sa stanú aj aktuálne rozbroje v Buckinghamskom paláci, spôsobené náhlym odčlenením manželov Harryho a Meghan Markle od monarchie.

Nadšenci smelého humoru sa teda čoskoro dočkajú vtipných historiek zo šľachtického prostredia a zaujímavým spôsobom dostanú možnosť vžiť sa do pocitov dieťaťa, vyrastajúceho v paláci už od narodenia. Medzi dabingovými hercami sa objaví napríklad aj svetoznámy idol Orlando Bloom, ktorý prepožičia hlas princovi Harrymu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

the prince

Zdroj: deadline.com | Foto: Twitter.com, Instagram/Theroyalfamily, wallpapercave.com